Piyalepaşa Mahallesi Kayışoğlu Sokak No : 10/1 Beyoğlu / İSTANBUL
tr

Sefaköy En Uygun Kompresör Servisi

111

Sefaköy En Uygun Kompresör Servisi

Sefaköy En Uygun Kompresör Servisi, piyasada kullanılan tüm yerli ve yabancı marka kompresörleriniz için hızlı, etkili, ekonomik ve garantili servis hizmeti sunmaktadır. Teknik servis ekibimiz uzun yıllar boyunca edindiği tecrübe ve bilgi birikimini son teknoloji bakım ve tamir ekipmanları ile harmanlayarak tüm servis ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Gerek Vidalı Kompresör, gerekse Pistonlu Kompresör farketmeksizin tam donanımlı ekibimiz 7/24 hizmetinizdedir.

ARIZA , SERVİS VE TEKNİK DESTEK İÇİN BİZE 0 212 238 78 88 – 0 532 688 33 38 NOLU TELEFONLARDAN ULAŞABİLİRSİNİZ

Sefaköy En Uygun Kompresör Servisi, bünyesinde bulundurduğu tam donanımlı ekipmanlar ile periyodik bakım esnasında ileride arıza yapabilecek sorunları erken teşhis ederek aynı zamanda kestirimci bakım hizmetide vermektedir. Bu ekipmanlar sayesinde aşağıdaki hizmetleri bakım ve revizyon esnasında siz müşterilerimize sağlamaktadır ;

  • Termal Kamera : Kompresör içerisinde bulunan yağlama sistemi, termostatik valf işlevi kontrolü sağlanır. Sıcak yağ akışı anlık olarak takip edilir.
  • Termal Kamera : Tüm elektrik ekipmanları sıcaklık kontrolü ile olası kontaktör, klemens ve kablo arızaları önceden tespit edilir.
  • Titreşim Cihazı : Vida Grubu, Ana motor ve Fan motor gibi döner ekipmanlar içerisinde bulunan rulman ve yatakların frekans ve mm/s cinsinden titreşimleri ölçülür ve olası rulman arızaları ve buna bağlı arızaların önüne geçilir.
  • İndüksiyonlu Rulman Isıtma Cihazı : Tüm rulman ve burç değişimlerinde ısıtma cihazı kullanılarak rulman ve burçlar hiç darbeye maruz kalmadan değişimini sağlıyoruz. Vurarak yerine takılan veya darbe uygulanan rulman ve burçlarda oluşan kılcal çatlaklar ekipmanların ömrünü kısaltmaktadır.
  • Hidrolik Sökme Aparatları : Geleneksel çektirme yerine hidrolik sökme aparatları kullanarak rulman, burç ve kasnak gibi ekipmanların bağlı bulundukları yatak ve millere zarar vermeden söküyoruz. Arızalı rulman veya uzun zamandır sökülmeyen ekipmanların sökülmesinde çekiç kullanılması bağlı bulundukları yatak ve millere hasar vermektedir.

Ayrıca firmamız bünyesinde vidalı kompresörleriniz ile ilgili yıllık bakım anlaşması yapabilirsiniz. Yapılan anlaşma dahilinde olası arıza risklerini minimize ederek hem ekonomik hemde iş akışınızı etkileyecek istenmeyen kayıpların önüne geçmiş olacaksınız.

ÜNEL Kompresör olarak teknik servis hizmetinin haricinde Kompresör Satış ve Yedek Parça hizmetide vermektedir. Kompresör ve diğer basınçlı hava ekipmanları temini, yedek parça ve arıza bilgisi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

;

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: