Piyalepaşa Mahallesi Kayışoğlu Sokak No : 10/A Beyoğlu / İSTANBUL
tr

Eskoop Sanayi Sitesi Ekosan Kompresör Servisi

Eskoop Sanayi Sitesi Ekosan Kompresör Servisi

Eskoop Sanayi Sitesi Ekosan Kompresör Servisi, piyasada kullanılan tüm yerli ve yabancı marka kompresörleriniz için hızlı, etkili, ekonomik ve garantili servis hizmeti sunmaktadır. Teknik servis ekibimiz uzun yıllar boyunca edindiği tecrübe ve bilgi birikimini son teknoloji bakım ve tamir ekipmanları ile harmanlayarak tüm servis ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Gerek Vidalı Kompresör, gerekse Pistonlu Kompresör farketmeksizin tam donanımlı ekibimiz 7/24 hizmetinizdedir.

ARIZA , SERVİS VE TEKNİK DESTEK İÇİN BİZE 0 212 238 78 88 – 0 532 688 33 38 NOLU TELEFONLARDAN ULAŞABİLİRSİNİZ

Eskoop Sanayi Sitesi Ekosan Kompresör Servisi, bünyesinde bulundurduğu tam donanımlı ekipmanlar ile periyodik bakım esnasında ileride arıza yapabilecek sorunları erken teşhis ederek aynı zamanda kestirimci bakım hizmetide vermektedir. Bu ekipmanlar sayesinde aşağıdaki hizmetleri bakım ve revizyon esnasında siz müşterilerimize sağlamaktadır ;

  • Termal Kamera : Kompresör içerisinde bulunan yağlama sistemi, termostatik valf işlevi kontrolü sağlanır. Sıcak yağ akışı anlık olarak takip edilir.
  • Termal Kamera : Tüm elektrik ekipmanları sıcaklık kontrolü ile olası kontaktör, klemens ve kablo arızaları önceden tespit edilir.
  • Titreşim Cihazı : Vida Grubu, Ana motor ve Fan motor gibi döner ekipmanlar içerisinde bulunan rulman ve yatakların frekans ve mm/s cinsinden titreşimleri ölçülür ve olası rulman arızaları ve buna bağlı arızaların önüne geçilir.
  • İndüksiyonlu Rulman Isıtma Cihazı : Tüm rulman ve burç değişimlerinde ısıtma cihazı kullanılarak rulman ve burçlar hiç darbeye maruz kalmadan değişimini sağlıyoruz. Vurarak yerine takılan veya darbe uygulanan rulman ve burçlarda oluşan kılcal çatlaklar ekipmanların ömrünü kısaltmaktadır.
  • Hidrolik Sökme Aparatları : Geleneksel çektirme yerine hidrolik sökme aparatları kullanarak rulman, burç ve kasnak gibi ekipmanların bağlı bulundukları yatak ve millere zarar vermeden söküyoruz. Arızalı rulman veya uzun zamandır sökülmeyen ekipmanların sökülmesinde çekiç kullanılması bağlı bulundukları yatak ve millere hasar vermektedir.

Ayrıca firmamız bünyesinde vidalı kompresörleriniz ile ilgili yıllık bakım anlaşması yapabilirsiniz. Yapılan anlaşma dahilinde olası arıza risklerini minimize ederek hem ekonomik hemde iş akışınızı etkileyecek istenmeyen kayıpların önüne geçmiş olacaksınız.

ÜNEL Kompresör olarak teknik servis hizmetinin haricinde Kompresör Satış ve Yedek Parça hizmetide vermektedir. Kompresör ve diğer basınçlı hava ekipmanları temini, yedek parça ve arıza bilgisi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Satış, servis ve yedek parça hizmeti verdiğimiz markalar ;

Aydın Trafo Kompresör Özel Servisi, Aykom Kompresör Servisi, Bahamak Kompresör Servisi, Boge Kompresör Servisi, Bosan Kompresör Servisi, Compair Kompresör Servisi, Dalgakıran Kompresör Özel Servisi, Dinamik Kompresör Özel Servisi, Ekomak Kompresör Özel Servisi, Ekosan Kompresör Servisi, Elgi Kompresör Servisi, Ercom Kompresör Servisi, Erkom Kompresör Servisi, Escomp Kompresör Servisi, Filo Kompresör Servisi, Havamak Kompresör Özel Servisi, Ingersollrand Kompresör Özel Servisi, Kaeser Kompresör Özel Servisi, Komsan Kompresör Özel Servisi, Komteks Kompresör Servisi, Lupamat Kompresör Servisi,Özen Kompresör Servisi, Sarmak Kompresör Özel Servisi, Setkom Kompresör Servisi, Speedair Kompresör Özel Servisi, Tahaş Kompresör Servisi, Tamsan Kompresör Özel Servisi, Tecom Kompresör Özel Servisi, Torr Kompresör Servisi, Vidkom Kompresör Servisi, Vortex Kompresör Servisi, Yiğitsan Kompresör Özel Servisi, Vidalı Kompresör Servisi, Pistonlu Kompresör Servisi, Dizel Kompresör Servisi, Garantili Kompresör Servisi, Kompresör Servisi

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: