Piyalepaşa Mahallesi Kayışoğlu Sokak No : 10/1 Beyoğlu / İSTANBUL
tr

ÜNEL Kompresör Servisi ve Tamiri
Anasayfa » ÜNEL Kompresör Servisi ve Tamiri

ÜNEL Kompresör Servisi ve Tamiri

0 212 238 78 880 532 688 33 38

Tebrikler

İşletmenizde bulunan kompresörünüz için en doğru seçimi yaparak bizi tercih ettiniz.
ÜNEL Kompresör olarak siz değerli iş ortaklarımıza % 100 müşteri memnuniyeti hedefimiz doğrultusunda en uygun fiyatlar ile en iyi çözümleri optimum sürede sunmayı kendimize vizyon edindik.
Her zaman sloganımız olan “Kesintisiz Basınçlı Hava” için bizi arayabilirsiniz : 0 212 238 78 88 0 532 688 33 38

Kompresör Hizmetlerimiz

ÜNEL Kompresör Tamir Servisi, piyasada kullanılan tüm yerli ve yabancı marka kompresörleriniz için hızlı, etkili, ekonomik ve garantili servis hizmeti sunmaktadır. Teknik servis ekibimiz uzun yıllar boyunca edindiği tecrübe ve bilgi birikimini son teknoloji bakım ve tamir ekipmanları ile harmanlayarak tüm servis ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Gerek Vidalı Kompresör, gerekse Pistonlu Kompresör farketmeksizin tam donanımlı ekibimiz 7/24 hizmetinizdedir.

ARIZA , SERVİS VE TEKNİK DESTEK İÇİN BİZE 0 212 238 78 88 – 0 532 688 33 38 NOLU TELEFONLARDAN ULAŞABİLİRSİNİZ

ÜNEL Kompresör Servisi, bünyesinde bulundurduğu tam donanımlı ekipmanlar ile periyodik bakım esnasında ileride arıza yapabilecek sorunları erken teşhis ederek aynı zamanda kestirimci bakım hizmetide vermektedir. Bu ekipmanlar sayesinde aşağıdaki hizmetleri bakım ve revizyon esnasında siz müşterilerimize sağlamaktadır ;

  • Kompresör içerisinde bulunan yağlama sisteminin işlevi ve termostatik valf işlevi kontrolü sağlanır. Sıcak yağ akışı anlık olarak takip edilir.
  • Tüm elektrik ekipmanları sıcaklık ve gevşeklik kontrolü ile olası kontaktör, klemens ve kablo arızaları önceden tespit edilir.
  • Vida Grubu, Ana motor ve Fan motor gibi döner ekipmanlar içerisinde bulunan rulman ve yatakların frekans ve mm/s cinsinden titreşimleri ölçülür ve olası rulman arızaları ve buna bağlı arızaların önüne geçilir. Rulman yağlama sistemleri varsa uygun gres ile takviye edilir.
  • Tüm rulman ve burç değişimlerinde ısıtma cihazı kullanılarak rulman ve burçlar hiç darbeye maruz kalmadan değişimini sağlıyoruz. Vurarak yerine takılan veya darbe uygulanan rulman ve burçlarda oluşan kılcal çatlaklar ekipmanların ömrünü kısaltmaktadır. Bu nedenle indüksiyonlu ısıtıcı cihazlar kullanılarak montaj yapılır.
  • Geleneksel çektirme yerine hidrolik sökme aparatları kullanarak rulman, burç ve kasnak gibi ekipmanların bağlı bulundukları yatak ve millere zarar vermeden söküyoruz. Arızalı rulman veya uzun zamandır sökülmeyen ekipmanların sökülmesinde çekiç kullanılması bağlı bulundukları yatak ve millere hasar vermektedir.

Ayrıca firmamız bünyesinde vidalı kompresörleriniz ile ilgili yıllık bakım anlaşması yapabilirsiniz. Yapılan anlaşma dahilinde olası arıza risklerini minimize ederek hem ekonomik hemde iş akışınızı etkileyecek istenmeyen kayıpların önüne geçmiş olacaksınız.

ÜNEL Kompresör olarak teknik servis hizmetinin haricinde Kompresör Satış ve Yedek Parça hizmetide vermektedir. Kompresör ve diğer basınçlı hava ekipmanları temini, yedek parça ve arıza bilgisi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

;

Kompresör Arıza Kodları

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: